Spodnie robocze do pasa

Skompletowanie odzieży ochronnej dla pracowników to obowiązek każdego pracodawcy. Reguluje go również odpowiednia ustawa, dlatego wiele firm zmuszonych jest do poczynienia tego typu inwestycji w obawie przed konsekwencjami zaniedbania. Znając Państwa potrzeby oraz pragnąc pomóc w usprawnieniu realizacji tego typu zamówienia umieściliśmy w tej kategorii naszą ofertę spodni roboczych. Każdy pracownik fizyczny, bez względu na branżę w której pracuje, niemal na pewno doceni jakość oraz wytrzymałość naszych produktów. Ze swojej strony możemy ponadto zagwarantować szybki czas realizacji zlecenia na spodnie robocze oraz atrakcyjny cennik.

Obowiązek, który obliguje pracodawcę do wyposażenia zatrudnionych osób w spodnie robocze mówi również, że powinny zostać one wydane nieodpłatnie, dlatego wspierając Państwa w tym zadaniu możemy zapewnić okazyjne oraz ekonomiczne rozwiązanie – bez utraty jakości żadnego z elementów odzieży ochronnej. Ochrona przed zabrudzeniem, przypadkowym zranieniem oraz warunkami atmosferycznymi również leży nam na sercu. Z tego względu spodnie robocze, których zakup Państwu doradzimy, będą spełniać najpewniej również i te wymagania (o ile zajdzie taka potrzeba w firmie klienta).

Nie jest tajemnicą, iż spodnie robocze należą do tych elementów pracowniczej garderoby, które ulegają najszybszemu zużyciu. By maksymalnie odwlec w czasie ten moment i tym samym zagwarantować Państwu optymalne parametry produktów, dostarczamy jedynie takie rozwiązania, które są w stanie poradzić z intensywną eksploatacją, nie krępując jednocześnie ruchów i zapewniając potrzebną wygodę do kilkugodzinnego wykonywania obowiązków w naszych spodniach roboczych.

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu spodnie robocze, które poradzą sobie z:
- niskimi i wysokimi temperaturami,
- wilgocią,
- rozdarciem.

Wzmacniane szwy, specjalny rodzaj materiału, wzmacniana powierzchnia osłaniająca kolana oraz praktyczne kieszenie o bogatym zastosowaniu – tyle wystarczy, by spodnie robocze znalazły satysfakcję wśród pracowników. Wszystko w zgodzie z wszelkimi normami jakości. To ile Państwo chcą zamówić?

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.