Spodnie ogrodniczki

Jednym z rodzajów spodni roboczych, które proponujemy naszym klientom są funkcjonalne ogrodniczki robocze. Wykonane z bawełny lub mieszanki bawełny i poliestru doskonale nadają się dla pracowników, którzy podczas wykonywania swoich obowiązków są w ciągłym ruchu. Delikatność dla skóry połączona w wytrzymałością materiału zapewnia im więc zarówno ochronę, jak i odpowiednie warunki pracy mające realny wpływ na ich wydajność.

Spodnie robocze dopasowane do Państwa potrzeb

Wzornictwo i wygoda noszenia są ważne, jednak w przypadku ogrodniczek roboczych istotna jest także ich funkcjonalność, którą w przypadku tej części naszego asortymentu osiągnęliśmy poprzez:
- szeroką gamę rozmiarów,
- liczne kieszenie dopasowane do różnorodnych potrzeb pracowników wielu odmiennych branż,
- materiał chroniący przed plamami z farb i lakierów,
- wzmocnienie materiału na kolanach,
- niekorodujące klamry zapięć spodni roboczych.


Szybka wysyłka i atrakcyjny cennik

Oferując Państwu nasze spodnie robocze zadbaliśmy również o ekonomiczną stronę naszej oferty, dlatego opracowaliśmy atrakcyjny cennik oraz dogodne warunki wysyłki zamówienia. Bez względu na wielkość zapotrzebowania naszych klientów zawsze dokładamy wszelkich starać, by dostawa odbyła się sprawnie i terminowo, a Państwo mieli poczucie realnej uczciwości z naszej strony – również podczas użytkowania ogrodniczek roboczych przez pracowników.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.