Odzież robocza

Bezpieczeństwo pracy oraz wygoda podczas jej wykonywania przez pracownika powinna leżeć na sercu każdemu pracodawcy. By to osiągnąć nie trzeba wiele – dopasowana i profesjonalnie przygotowana odzież robocza powinna zagwarantować odpowiednie warunki. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która podzielona na pomniejsze kategorii z powodzeniem uzupełni braki w specjalistycznej garderobie firm naszych klientów. Oprócz odzieży roboczej możemy dostarczyć Państwu również wszelkie potrzebne akcesoria, jakie na mocy kodeksu
pracy wymagane są jako wyposażenie ochronne osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach.

Posiadając w doświadczenie w sprzedaży odzieży roboczej chętnie służymy również radą klientom, którzy zdecydują się z nami skontaktować w sprawie swojego zamówienia. Doskonale wiemy, iż to od warunków, w jakich przyjdzie pracownikowi wykonywać swoje obowiązki, zależy Państwa wybór. Odzież robocza powinna być też dobrze dopasowana, dlatego w naszej gestii jest zaopatrzenie klienta w odpowiednio przystosowane elementy garderoby pracowniczej. Na odzież roboczą dostępną w naszej ofercie składają się przede wszystkim: bluzy robocze i polarowe, bielizna termoaktywna, spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz krótkie, kombinezony (także jednorazowe), koszule, kurtki, ochraniacze, fartuchy, rękawice, czy też robocza odzież ostrzegawcza. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie sprostać zamówieniom z niemal każdej gałęzi przemysłu, która poszukuje dla swoich pracowników wygody i bezpieczeństwa.

Tym czym odróżnia się odzież robocza od codziennej garderoby jest jakość i wytrzymałość materiałów. Oczywiście rozwiązanie te nie są uniwersalne, co doskonale widać, gdy porówna się branżę gastronomiczną, elektroniczną oraz budowlaną. Liczy się jednak fakt, iż osoba zatrudniona będzie mogła we w pełni nieskrępowany sposób obsługiwać obowiązki na swoim stanowisku. Odzież robocza uzupełniona o odpowiednie akcesoria ochronne (kask, gogle,
stopery itp.) jest w stanie sprostać nawet najcięższym warunkom – w tym i atmosferycznym. Chętnie udowodnimy Państwu jakość swoich produktów i zasłużymy na ewentualne zaufanie!

 • Bielizna termoaktywna
 • Bluzy polarowe
 • Bluzy robocze
 • Czapki, szaliki, paski, nakolanniki
 • Kamizelki
 • Kombinezony
 • Kombinezony jednorazowe
 • Koszule
 • Kurtki
 • Kurtki polarowe
 • Ochraniacze i fartuchy
 • Ochrona dróg oddechowych
 • Ochrona głowy
 • Ochrona przed upadkiem
  Ochrona przed upadkiem
  Zadaniem  środków  ochrony  przed  upadkiem jest zapobieganie ryzyku upadku pracownika w trakcie pracy na wysokości oraz zmniejszenie sił działających  na  użytkownika  w  sytuacji wypadku. Nasza oferta jest pełna i całkowicie zaspokaja potrzeby powstałe w trakcie pracy na wysokości w różnych warunkach.
  Jeśli nie ma w ofercie naszego sklepu produktu którego państwo szukają to bardzo prosimy o kontakt.

  Tel. +48 604 501 559
  e-mail: work@e-equus.pl
  więcej >>>
 • Ochrona słuchu
 • Ochrona wzroku
 • Odzież ostrzegawcza
 • Odzież przeciwdeszczowa
 • Rękawice
 • Skarpety
 • Spodnie krótkie
 • Spodnie robocze do pasa
  Spodnie robocze do pasaSkompletowanie odzieży ochronnej dla pracowników to obowiązek każdego pracodawcy. Reguluje go również odpowiednia ustawa, dlatego wiele firm zmuszonych jest do poczynienia tego typu inwestycji w obawie przed konsekwencjami zaniedbania. Znając Państwa potrzeby oraz pragnąc pomóc w usprawnieniu realizacji tego typu zamówienia umieściliśmy w tej kategorii naszą ofertę spodni roboczych. Każdy pracownik fizyczny, bez względu na branżę w której pracuje, niemal na pewno doceni jakość oraz wytrzymałość naszych produktów. Ze swojej strony możemy ponadto zagwarantować szybki czas realizacji zlecenia na spodnie robocze oraz atrakcyjny cennik.

  Obowiązek, który obliguje pracodawcę do wyposażenia zatrudnionych osób w spodnie robocze mówi również, że powinny zostać one wydane nieodpłatnie, dlatego wspierając Państwa w tym zadaniu możemy zapewnić okazyjne oraz ekonomiczne rozwiązanie – bez utraty jakości żadnego z elementów odzieży ochronnej. Ochrona przed zabrudzeniem, przypadkowym zranieniem oraz warunkami atmosferycznymi również leży nam na sercu. Z tego względu spodnie robocze, których zakup Państwu doradzimy, będą spełniać najpewniej również i te wymagania (o ile zajdzie taka potrzeba w firmie klienta).

  Nie jest tajemnicą, iż spodnie robocze należą do tych elementów pracowniczej garderoby, które ulegają najszybszemu zużyciu. By maksymalnie odwlec w czasie ten moment i tym samym zagwarantować Państwu optymalne parametry produktów, dostarczamy jedynie takie rozwiązania, które są w stanie poradzić z intensywną eksploatacją, nie krępując jednocześnie ruchów i zapewniając potrzebną wygodę do kilkugodzinnego wykonywania obowiązków w naszych spodniach roboczych.

  Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu spodnie robocze, które poradzą sobie z:
  - niskimi i wysokimi temperaturami,
  - wilgocią,
  - rozdarciem.

  Wzmacniane szwy, specjalny rodzaj materiału, wzmacniana powierzchnia osłaniająca kolana oraz praktyczne kieszenie o bogatym zastosowaniu – tyle wystarczy, by spodnie robocze znalazły satysfakcję wśród pracowników. Wszystko w zgodzie z wszelkimi normami jakości. To ile Państwo chcą zamówić?

  więcej >>>
 • Spodnie ogrodniczki
  Spodnie ogrodniczkiJednym z rodzajów spodni roboczych, które proponujemy naszym klientom są funkcjonalne ogrodniczki robocze. Wykonane z bawełny lub mieszanki bawełny i poliestru doskonale nadają się dla pracowników, którzy podczas wykonywania swoich obowiązków są w ciągłym ruchu. Delikatność dla skóry połączona w wytrzymałością materiału zapewnia im więc zarówno ochronę, jak i odpowiednie warunki pracy mające realny wpływ na ich wydajność.

  Spodnie robocze dopasowane do Państwa potrzeb

  Wzornictwo i wygoda noszenia są ważne, jednak w przypadku ogrodniczek roboczych istotna jest także ich funkcjonalność, którą w przypadku tej części naszego asortymentu osiągnęliśmy poprzez:
  - szeroką gamę rozmiarów,
  - liczne kieszenie dopasowane do różnorodnych potrzeb pracowników wielu odmiennych branż,
  - materiał chroniący przed plamami z farb i lakierów,
  - wzmocnienie materiału na kolanach,
  - niekorodujące klamry zapięć spodni roboczych.


  Szybka wysyłka i atrakcyjny cennik

  Oferując Państwu nasze spodnie robocze zadbaliśmy również o ekonomiczną stronę naszej oferty, dlatego opracowaliśmy atrakcyjny cennik oraz dogodne warunki wysyłki zamówienia. Bez względu na wielkość zapotrzebowania naszych klientów zawsze dokładamy wszelkich starać, by dostawa odbyła się sprawnie i terminowo, a Państwo mieli poczucie realnej uczciwości z naszej strony – również podczas użytkowania ogrodniczek roboczych przez pracowników.
  więcej >>>
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.