ODZIEŻ ROBOCZA

Dobre zabezpieczenie podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy to podstawa. Jednym z elementów, który składa się na stworzenie takich dogodnych warunków ochronnych jest odzież robocza. Powinna być ona dostosowana do rodzaju pracy oraz wynikających w tego tytułu możliwych zagrożeń, co też chcemy Państwu zaproponować.

Odzież robocza – nasza oferta

Aby ułatwić Państwu zlokalizowanie odzieży roboczej odpowiedniego rodzaju i przeznaczenia zdecydowaliśmy się podzielić nasz asortyment w tej kategorii na następujące rodzaje:
- buty robocze,
- ubrania robocze dla mężczyzn i dla kobiet,
- odzież do gastronomi,
- ubrania elektrostatyczna.


Dbamy o jakość, estetykę i funkcjonalność

Odzież robocza, którą mamy przyjemność Państwu oferować, to pod wieloma względami doskonały wybór dla naszych klientów. Przede wszystkim dużą wagę przykładamy do jakości materiałów użytych podczas jej produkcji, gdyż niejednokrotnie musi ona znosić naprawdę wymagające warunki pracy, nie tracąc przy tym właściwości zapewniających bezpieczeństwo jej użytkownikowi. Po drugie ma to bezpośredni wpływ na wytrzymałość ubrań roboczych, a więc również na ekonomię inwestycji w nasz asortyment, który finalnie zostanie z pracownikiem na bardzo długo. Na koniec warto dodać, że jako dystrybutor tego typu odzieży zwracamy także dużą uwagę na komfort jej użytkowania oraz funkcjonalność zastosowanych rozwiązań projektowych.
 • Buty robocze
  Buty roboczeBędąc w ciągłym ruchu, aktywnie uczestnicząc w dniu pracy oraz poddając swoje ciało licznym przeciążeniom, osoba zatrudniona w Państwa firmie na pewno doceni dobrze dobrane buty robocze. Dzięki nim można często uniknąć nie tylko przemęczenia oraz bólu po wielogodzinnym wykonywaniu obowiązków, ale także uchronić się przed wieloma urazami. Odpowiednie obuwie robocze to również gwarancja komfortu osoby, która je nosi, co w prostej linii prowadzi do większego zadowolenia z pracy oraz zwiększenia wydajności.

  Buty robocze – różne rodzaje

  Z uwagi na intensywność eksploatacji oraz regulacje Kodeksy Pracy nasza firma chciałaby Państwu zaproponować wyłącznie takie buty robocze, które charakteryzują się najwyższą wytrzymałością oraz jakością materiałów. By to osiągnąć starannie pilnujemy by modele obuwia roboczego z naszego asortymentu były uszyte z surowców naturalnych lub takich, które są całkowicie przyjazne dla skóry, posiadały odpowiednio wyprofilowany kształt dopasowany do fizjonomii ludzkiej stopy oraz odpowiadały potrzebom ochronnym na danym stanowisku. By to osiągnąć umieściliśmy w naszej ofercie obuwia roboczego: chodaki, kalosze, obuwie zimowe, półbuty, sandały oraz trzewiki.

  Projekt i rodzaj materiałów jako tajemnica sukcesu

  Każdy z rodzajów butów (kalosze czy sandały robocze), który znalazł się w naszym asortymencie, posiada unikalne właściwości ochronne. Mogą one chronić np. przez wilgocią, stłuczeniem i przebiciem, wysokimi i niskimi temperaturami, czy poślizgnięciem. By to osiągnąć stosuje się tutaj między innymi metalowe osłony na palce stóp lub technologię kumulowania energii w części piętowej. Istnieje również opcja by zamówione przez Państwa buty robocze miały antystatyczne podeszwy – idealne dla pracowników przemysłu elektronicznego czy samochodowego.

  Odporność obuwia roboczego, które chcielibyśmy zaproponować naszym klientom, obejmuje również wiele substancji – od olejów aż po produkty ropopochodne. Na uwagę zasługuje także ich proste i estetyczne wzornictwo, które nierozerwalnie łączy się ze spełnieniem wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że buty robocze (stylizowane na obuwie sportowe) doskonale sprawdzą się w warunkach, jakie panują w Państwa firmie!

  więcej >>>
 • Odzież antyelektrostatyczna
 • Odzież do gastronomii
 • Odzież, obuwie i akcesoria dla pilarzy
 • Odzież robocza dla kobiet
 • Odzież robocza
  Odzież roboczaBezpieczeństwo pracy oraz wygoda podczas jej wykonywania przez pracownika powinna leżeć na sercu każdemu pracodawcy. By to osiągnąć nie trzeba wiele – dopasowana i profesjonalnie przygotowana odzież robocza powinna zagwarantować odpowiednie warunki. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która podzielona na pomniejsze kategorii z powodzeniem uzupełni braki w specjalistycznej garderobie firm naszych klientów. Oprócz odzieży roboczej możemy dostarczyć Państwu również wszelkie potrzebne akcesoria, jakie na mocy kodeksu
  pracy wymagane są jako wyposażenie ochronne osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach.

  Posiadając w doświadczenie w sprzedaży odzieży roboczej chętnie służymy również radą klientom, którzy zdecydują się z nami skontaktować w sprawie swojego zamówienia. Doskonale wiemy, iż to od warunków, w jakich przyjdzie pracownikowi wykonywać swoje obowiązki, zależy Państwa wybór. Odzież robocza powinna być też dobrze dopasowana, dlatego w naszej gestii jest zaopatrzenie klienta w odpowiednio przystosowane elementy garderoby pracowniczej. Na odzież roboczą dostępną w naszej ofercie składają się przede wszystkim: bluzy robocze i polarowe, bielizna termoaktywna, spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz krótkie, kombinezony (także jednorazowe), koszule, kurtki, ochraniacze, fartuchy, rękawice, czy też robocza odzież ostrzegawcza. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie sprostać zamówieniom z niemal każdej gałęzi przemysłu, która poszukuje dla swoich pracowników wygody i bezpieczeństwa.

  Tym czym odróżnia się odzież robocza od codziennej garderoby jest jakość i wytrzymałość materiałów. Oczywiście rozwiązanie te nie są uniwersalne, co doskonale widać, gdy porówna się branżę gastronomiczną, elektroniczną oraz budowlaną. Liczy się jednak fakt, iż osoba zatrudniona będzie mogła we w pełni nieskrępowany sposób obsługiwać obowiązki na swoim stanowisku. Odzież robocza uzupełniona o odpowiednie akcesoria ochronne (kask, gogle,
  stopery itp.) jest w stanie sprostać nawet najcięższym warunkom – w tym i atmosferycznym. Chętnie udowodnimy Państwu jakość swoich produktów i zasłużymy na ewentualne zaufanie!

  więcej >>>
 • Torby, pokrowce
 • Zestaw dla chemizatora
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.