ODZIEŻ ROBOCZA

Dobre zabezpieczenie podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy to podstawa. Jednym z elementów, który składa się na stworzenie takich dogodnych warunków ochronnych jest odzież robocza. Powinna być ona dostosowana do rodzaju pracy oraz wynikających w tego tytułu możliwych zagrożeń, co też chcemy Państwu zaproponować.

Odzież robocza – nasza oferta

Aby ułatwić Państwu zlokalizowanie odzieży roboczej odpowiedniego rodzaju i przeznaczenia zdecydowaliśmy się podzielić nasz asortyment w tej kategorii na następujące rodzaje:
- buty robocze,
- ubrania robocze dla mężczyzn i dla kobiet,
- odzież do gastronomi,
- ubrania elektrostatyczna.


Dbamy o jakość, estetykę i funkcjonalność

Odzież robocza, którą mamy przyjemność Państwu oferować, to pod wieloma względami doskonały wybór dla naszych klientów. Przede wszystkim dużą wagę przykładamy do jakości materiałów użytych podczas jej produkcji, gdyż niejednokrotnie musi ona znosić naprawdę wymagające warunki pracy, nie tracąc przy tym właściwości zapewniających bezpieczeństwo jej użytkownikowi. Po drugie ma to bezpośredni wpływ na wytrzymałość ubrań roboczych, a więc również na ekonomię inwestycji w nasz asortyment, który finalnie zostanie z pracownikiem na bardzo długo. Na koniec warto dodać, że jako dystrybutor tego typu odzieży zwracamy także dużą uwagę na komfort jej użytkowania oraz funkcjonalność zastosowanych rozwiązań projektowych.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.