Manometry

 • Z przyłączem dolnym, Ø 63 mm
 • Manowakuometr glicerynowy
 • Akcesoria
 • Manometr glicerynowy
  Manometr glicerynowySpecjalistyczne urządzenia pomiarowe stanowią istotną część procesów produkcyjnych w bardzo wielu branżach. Jednym z nich jest manometr glicerynowy, który obecnie używany jest w takich gałęziach przemysłu, jak hydraulika, przemysł stoczniowy, sprężanie gazów i cieczy oraz wszędzie tam, gdzie odporność na wstrząsy i wibracje jest wymagana przy wykonywaniu tego typu pomiarów. Aby ułatwić Państwu nawigację po tej cześć naszej oferty podzieliliśmy ją na 3 podkategorie, w których nasi klienci mogą znaleźć odpowiadający ich potrzebom:
  - manometr glicerynowy z przyłączem dolnym o średnicy 63 mm,
  - manometr glicerynowy z przyłączem dolnym o średnicy 100 mm,
  - manometr glicerynowy z przyłączem tylnym o rozmiarze średnicy 63 mm.

  Mierząc wartość ciśnienia w cieczach i gazach manometr glicerynowy może kontrolować wiele procesów, np. w pneumatyce. Z naszej strony zapewniamy natomiast, że jego pomiar będzie maksymalnie dokładny i precyzyjnie odda ciśnienie panujące w zbiorniku czy danym układzie. Zakres działania tej części naszej oferty obejmuje zarówno manometr glicerynowy do 4 barów, jak i modele zdolne sprostać wyzwaniu maksymalnie 1000 barów.

  Każdy manometr glicerynowy, który znalazł się w naszym asortymencie to produkt sprawdzony i wykonany z dużą starannością. Wytrzymała obudowa oraz trwałość materiałów, gwarantują tu w każdym przypadku bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie (oczywiście jeśli konstrukcja układu nie powoduje wytrącenia się kryształków oraz nie ma do czynienia z elementami miedzianymi). Gwarancją jakości oraz zgodności z wszelkimi normami wymaganymi przy wprowadzeniu na rynek manometru glicerynowego i innych tego typu urządzeń pomiarowych jest certyfikat niemieckiego towarzystwa klasyfikacyjnego Germanischer Lloyd, a także Federacji Rosyjskiej Gost.

  więcej >>>
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.