Odzież robocza

Bezpieczeństwo pracy oraz wygoda podczas jej wykonywania przez pracownika powinna leżeć na sercu każdemu pracodawcy. By to osiągnąć nie trzeba wiele – dopasowana i profesjonalnie przygotowana odzież robocza powinna zagwarantować odpowiednie warunki. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która podzielona na pomniejsze kategorii z powodzeniem uzupełni braki w specjalistycznej garderobie firm naszych klientów. Oprócz odzieży roboczej możemy dostarczyć Państwu również wszelkie potrzebne akcesoria, jakie na mocy kodeksu
pracy wymagane są jako wyposażenie ochronne osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach.

Posiadając w doświadczenie w sprzedaży odzieży roboczej chętnie służymy również radą klientom, którzy zdecydują się z nami skontaktować w sprawie swojego zamówienia. Doskonale wiemy, iż to od warunków, w jakich przyjdzie pracownikowi wykonywać swoje obowiązki, zależy Państwa wybór. Odzież robocza powinna być też dobrze dopasowana, dlatego w naszej gestii jest zaopatrzenie klienta w odpowiednio przystosowane elementy garderoby pracowniczej. Na odzież roboczą dostępną w naszej ofercie składają się przede wszystkim: bluzy robocze i polarowe, bielizna termoaktywna, spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz krótkie, kombinezony (także jednorazowe), koszule, kurtki, ochraniacze, fartuchy, rękawice, czy też robocza odzież ostrzegawcza. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie sprostać zamówieniom z niemal każdej gałęzi przemysłu, która poszukuje dla swoich pracowników wygody i bezpieczeństwa.

Tym czym odróżnia się odzież robocza od codziennej garderoby jest jakość i wytrzymałość materiałów. Oczywiście rozwiązanie te nie są uniwersalne, co doskonale widać, gdy porówna się branżę gastronomiczną, elektroniczną oraz budowlaną. Liczy się jednak fakt, iż osoba zatrudniona będzie mogła we w pełni nieskrępowany sposób obsługiwać obowiązki na swoim stanowisku. Odzież robocza uzupełniona o odpowiednie akcesoria ochronne (kask, gogle,
stopery itp.) jest w stanie sprostać nawet najcięższym warunkom – w tym i atmosferycznym. Chętnie udowodnimy Państwu jakość swoich produktów i zasłużymy na ewentualne zaufanie!

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.