O nas

Nasz firma powstała w 2009 roku. Dział produktowy „Work” skupia uwagę na sprzedaży odzieży roboczej oraz produktów rolniczo technicznych. Naszą ofertę staramy się budować w oparciu o zasadę „wysoka jakość w korzystnej cenie”.  Obecnie oferujemy bogaty wybór produktów dla szerokiego grona odbiorców. Nasz magazyn oraz oferta w sklepie internetowym stale się rozrasta jednak w celu zaoferowania jak najlepszej oferty naszym klientom posiadamy wiele produktów na zamówienie, które ściągamy od producentów oraz importerów najczęściej w ciągu kilku dni. Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy do oferty nowe produkty żeby trafić w gusta jak największej liczbie odbiorców.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest to, że staramy się współpracować z solidnymi dostawcami. A relacje z nimi często budujemy przez wiele lat.

Naszych klientów traktujemy z szacunkiem i do każdego podchodzimy indywidulanie.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.