Buty robocze

Będąc w ciągłym ruchu, aktywnie uczestnicząc w dniu pracy oraz poddając swoje ciało licznym przeciążeniom, osoba zatrudniona w Państwa firmie na pewno doceni dobrze dobrane buty robocze. Dzięki nim można często uniknąć nie tylko przemęczenia oraz bólu po wielogodzinnym wykonywaniu obowiązków, ale także uchronić się przed wieloma urazami. Odpowiednie obuwie robocze to również gwarancja komfortu osoby, która je nosi, co w prostej linii prowadzi do większego zadowolenia z pracy oraz zwiększenia wydajności.

Buty robocze – różne rodzaje

Z uwagi na intensywność eksploatacji oraz regulacje Kodeksy Pracy nasza firma chciałaby Państwu zaproponować wyłącznie takie buty robocze, które charakteryzują się najwyższą wytrzymałością oraz jakością materiałów. By to osiągnąć starannie pilnujemy by modele obuwia roboczego z naszego asortymentu były uszyte z surowców naturalnych lub takich, które są całkowicie przyjazne dla skóry, posiadały odpowiednio wyprofilowany kształt dopasowany do fizjonomii ludzkiej stopy oraz odpowiadały potrzebom ochronnym na danym stanowisku. By to osiągnąć umieściliśmy w naszej ofercie obuwia roboczego: chodaki, kalosze, obuwie zimowe, półbuty, sandały oraz trzewiki.

Projekt i rodzaj materiałów jako tajemnica sukcesu

Każdy z rodzajów butów (kalosze czy sandały robocze), który znalazł się w naszym asortymencie, posiada unikalne właściwości ochronne. Mogą one chronić np. przez wilgocią, stłuczeniem i przebiciem, wysokimi i niskimi temperaturami, czy poślizgnięciem. By to osiągnąć stosuje się tutaj między innymi metalowe osłony na palce stóp lub technologię kumulowania energii w części piętowej. Istnieje również opcja by zamówione przez Państwa buty robocze miały antystatyczne podeszwy – idealne dla pracowników przemysłu elektronicznego czy samochodowego.

Odporność obuwia roboczego, które chcielibyśmy zaproponować naszym klientom, obejmuje również wiele substancji – od olejów aż po produkty ropopochodne. Na uwagę zasługuje także ich proste i estetyczne wzornictwo, które nierozerwalnie łączy się ze spełnieniem wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że buty robocze (stylizowane na obuwie sportowe) doskonale sprawdzą się w warunkach, jakie panują w Państwa firmie!

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.